Ons team

U zo goed mogelijk van dienst zijn begint allemaal met teamwork. Samen werken wij aan een persoonlijke aanpak, want dit maakt in onze ogen het verschil. Daarom kennen wij u en uw bedrijf, en als dat nog niet zo is dan leren we u graag kennen. Kent u ons ook al?

Marcel Kalka

Marcel Kalka

Engineering & Servicedesk

service@apply.nl
030 755 99 99

Miranda Gasse

Miranda Gasse

Verkoop Binnendienst

binnendienst@apply.nl
030 755 99 55

Dijon Fokker

Dijon Fokker

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 55

John Chung

John Chung

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 55

Juan Lake

Juan Lake

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 55

Bo Denz

Bo Denz

Stagiair

stage@apply.nl
030 755 99 55

Michelle Hoogendoorn

Michelle Hoogendoorn

Office Management

m.hoogendoorn@apply.nl
030 755 99 55

Martijn Broekema

Martijn Broekema

Engineering & Servicedesk

service@apply.nl
030 755 99 99

Rick van Leusden

Rick van Leusden

Account Manager

r.vanleusden@apply.nl
030 755 99 21

Rick Dijt

Rick Dijt

Engineering & Sales Support

service@apply.nl
030 755 99 55

Emile Jongerius

Emile Jongerius

Directeur

e.jongerius@apply.nl
030 755 99 55

Adriaan van Kooten

Adriaan van Kooten

Techniek & Project Manager

a.vankooten@apply.nl
030 755 99 55

Luuk van Esschoten

Luuk van Esschoten

Project Manager

l.vanesschoten@apply.nl
030 755 99 55

Courtney Beumer

Courtney Beumer

Verkoop Binnendienst

binnendienst@apply.nl
030 755 99 55

Bert Kramer

Bert Kramer

Account Manager

b.kramer@apply.nl
030 755 99 20

Jeroen Krul

Jeroen Krul

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 55

Matthijs Markvoort

Matthijs Markvoort

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 55

Stephanie Hoogendoorn

Stephanie Hoogendoorn

Account Manager

s.hoogendoorn@apply.nl
030 755 99 28

Stanley Telkamp

Stanley Telkamp

Account Manager

s.telkamp@apply.nl
030 755 99 33

Fabrian Souisay

Fabrian Souisay

RMA & Office Management

rma@apply.nl
030 755 99 55

Levi Dekker

Levi Dekker

Manager Finance & Control

l.dekker@apply.nl
030 755 99 55

Meer weten?

Maak een afspraak met een van onze Account Managers en kom erachter welke oplossing het beste bij u past.

Maak een afspraak

Onze partners