Ons team

U zo goed mogelijk van dienst zijn begint allemaal met teamwork. Samen werken wij aan een persoonlijke aanpak, want dit maakt in onze ogen het verschil. Daarom kennen wij u en uw bedrijf, en als dat nog niet zo is dan leren we u graag kennen. Kent u ons ook al?

Adriaan van Kooten

Adriaan van Kooten

Techniek & Project Manager

a.vankooten@apply.nl
030 755 99 55

Miranda Gasse

Miranda Gasse

Verkoop Binnendienst

binnendienst@apply.nl
030 755 99 55

Dijon Fokker

Dijon Fokker

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 55

Emile Jongerius

Emile Jongerius

Directeur

e.jongerius@apply.nl
030 755 99 55

Jeroen Krul

Jeroen Krul

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 55

Dennis Schieman

Dennis Schieman

Stagiair servicedesk

service@apply.nl
030 755 99 99

René van Liempt

René van Liempt

Project Manager

r.vanliempt@apply.nl
030 755 99 55

Martijn Broekema

Martijn Broekema

Engineering & Servicedesk

service@apply.nl
030 755 99 99

Rick van Leusden

Rick van Leusden

Account Manager

r.vanleusden@apply.nl
030 755 99 21

Angela Hage

Angela Hage

Account Manager

a.hage@apply.nl
030 755 99 25

Lijon Marijne

Lijon Marijne

Jr. Account Manager

l.marijne@apply.nl
030 755 99 55

Amber van Eijk

Amber van Eijk

Administratie

administratie@apply.nl
030 755 99 55

Sonny Jansen

Sonny Jansen

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 99

Luuk van Esschoten

Luuk van Esschoten

Project Manager

l.vanesschoten@apply.nl
030 755 99 55

Courtney Beumer

Courtney Beumer

Sales Support

binnendienst@apply.nl
030 755 99 55

Bert Kramer

Bert Kramer

Account Manager

b.kramer@apply.nl
030 755 99 20

Levi Dekker

Levi Dekker

Finance & Control Manager

l.dekker@apply.nl
030 755 99 55

Terry Silva

Terry Silva

Engineering & Servicedesk

service@apply.nl
030 755 99 99

Matthijs Markvoort

Matthijs Markvoort

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 55

John Chung

John Chung

Engineering

service@apply.nl
030 755 99 55

Michael Speijer

Michael Speijer

Commercieel Manager

m.speijer@apply.nl
030 755 99 24

Stanley Telkamp

Stanley Telkamp

Account Manager

s.telkamp@apply.nl
030 755 99 33

Fabrian Souisay

Fabrian Souisay

RMA & Office Management

rma@apply.nl
030 755 99 55

Meer weten?

Maak een afspraak met een van onze Account Managers en kom erachter welke oplossing het beste bij u past.

Maak een afspraak

Onze partners

Bel ons!