Ons team

U zo goed mogelijk van dienst zijn begint allemaal met teamwork. Samen werken wij aan een persoonlijke aanpak, want dit maakt in onze ogen het verschil. Daarom kennen wij u en uw bedrijf, en als dat nog niet zo is dan leren we u graag kennen. Kent u ons ook al?

Roland van der Hoek

Roland van der Hoek

CEO Oaktree Group / Bestuurder Apply B.V.

r.van.der.hoek@oaktreegroup.nl

Miranda Gasse

Miranda Gasse

Verkoop Binnendienst

binnendienst@oaktreegroup.nl
030 755 99 55

Jeroen Krul

Jeroen Krul

Engineering

service@oaktreegroup.nl
030 755 99 55

Terry Silva

Terry Silva

Engineering

service@oaktreegroup.nl
030 755 99 99

Matthijs Markvoort

Matthijs Markvoort

Engineering

service@oaktreegroup.nl
030 755 99 99

Adriaan van Kooten

Adriaan van Kooten

Techniek & Project Manager

a.vankooten@oaktreegroup.nl
030 755 99 55

Martijn Broekema

Martijn Broekema

Engineering

service@oaktreegroup.nl
030 755 99 99

Rick van Leusden

Rick van Leusden

Accountmanager

r.van.leusden@oaktreegroup.nl
030 755 99 21

Angela Hage

Angela Hage

Accountmanager

a.hage@oaktreegroup.nl
030 755 99 25

Stanley Telkamp

Stanley Telkamp

Accountmanager

s.telkamp@oaktreegroup.nl
030 755 99 33

Sonny Jansen

Sonny Jansen

Engineering

service@oaktreegroup.nl
030 755 99 99

Luuk van Esschoten

Luuk van Esschoten

Project Manager

l.van.esschoten@oaktreegroup.nl
030 755 99 55

Duncan Kilwinger

Duncan Kilwinger

Accountmanager

d.kilwinger@oaktreegroup.nl
030 755 99 55

Bert Kramer

Bert Kramer

General Manager

b.kramer@oaktreegroup.nl
030 755 99 20

Courtney Beumer

Courtney Beumer

Sales Support

sales@oaktreegroup.nl
030 755 99 55

Joran Gruiters

Joran Gruiters

Engineering & Servicedesk

service@oaktreegroup.nl
030 755 99 55

John Chung

John Chung

Engineering

service@oaktreegroup.nl
030 755 99 55

Michael Speijer

Michael Speijer

Commercieel Manager

m.speijer@oaktreegroup.nl
030 755 99 24

Marina Renting-Vermeulen

Marina Renting-Vermeulen

Administratie

administratie@oaktreegroup.nl
030 755 99 55

Meer weten?

Maak een afspraak met een van onze Account Managers en kom erachter welke oplossing het beste bij u past.

Maak een afspraak

Onze partners

Atoomweg 270
3542AB Utrecht
T: 030 755 99 55
F: 030 755 99 50
E: info@apply.nl

Bel ons!